Hizmetlerimiz

Ekşioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin her birinide "%100 Müşteri Memnuniyeti" düşüncesiyle hareket etmekteyiz.

Şehir içi Taşımacılık

Ekşioğlu Nakliyat, verdiği şehir içi taşımacılık hizmeti ile İstanbul’da beğeni kazanmaktadır. Şehiriçi nakliye hizmeti ile müşterilerine, evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, sigortalı nakliyat gibi çalışmalar sunmaktadır. Müşterilerin, 7 gün 24 saat kolaylıkla ulaşabileceği Ekşioğlu Nakliyat, Ankara'nın tüm ilçelerinde şehiriçi taşımacılık hizmetini sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön plana alan firma, sektörde de gün geçtikçe güçlenmekte ve ilk sıralara adım adım ilerlemektedir. Özellikle verdiği sigortalama hizmeti ile beğeni kazanan firma, bu şekilde güven toplamaktadır. Müşterilerin “Eşyalarıma taşınırken zarar gelir mi” düşüncesinden uzaklaşmasını sağlayan Ekşioğlu Nakliyat, son teknoloji ekipmanı, geniş araç filosu ve alanında eğitimli uzman ekibi ile dört dörtlük şehiriçi nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Şehirlerarası Taşımacılık

Yeni bir şehir, yeni bir yaşama taşınmak yeterince stres ve heyecan yaratır. Ekşioğlu Nakliyat hiç bir stres yaşamanıza ihtimal vermeden sizlere en ideal sistem dâhilinde şehirlerarası taşıma hizmetini itina ile sunmaktadır. Ankara ilinden birçok ile ve istediğiniz zamanda, istediğiniz yere ankara şehirlerarası taşımacılık organizasyonumuz son derece sistemlidir. Ekspertiz çalışması ile taşıma planı hazırlanır ve toparlanma gününde eşyalarınız özel ambalajlar ile paketlenip korumaya alınır ve de özel araçlara yerleştirilir. Firmamız taşımacılık hizmetini şehirlerarası taşımaya yönelik özel olarak hazırlanmış olan kapalı kasa nakliye araçlarımız ile yapmaktadır. Araç içerisine sabitlenen eşyalarınız zorlu hava koşullarında bile hiç bir zarar görmeden yeni güzergâhına güvenle ulaştırılır.

Eşya Depolama 

Ticari eşya veya ev eşyaları için bazen zaruri ve geçici sebepler ile bir yerde tutulma ihtiyacı hissedilir. Ekşioğlu Nakliyat Ankara ,  depolama hizmetleri ile bu önemli ihtiyaca ideal çözümler yaratmaktadır. Kuruluşumuzu eşya depolama hizmeti sayesinde bir süreliğine bir yerde tutulması gereken şahsi veya ticari eşyalarınızı depolattırabilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızın uzun bir süre saklanmasını sağlayabilirsiniz. Talep etmeniz halinde eşyalarınızı adresinizden teslim alıyor ve daha önceden iş organizasyonumuz ile belirlediğimiz, özel olarak hazırlanmış depolama alanlarımıza transfer ederek özenle yerleştiriyoruz. Eşyalarınız bu esnada kesinlikle bir zarar görmeyecektir ve eşyalarınızın çalınması, kırılması, bozulması, yanması gibi her türlü olumsuz duruma karşı Ekşioğlu Nakliyat güvencesi altındadır.

Paketleme & Montaj

Eşya transferinde ambalaj ve paketleme nakliye organizasyonunun en önemli aşamalarından birisidir. Düzgün bir şekilde ambalajlanmayan eşyalar mutlaka bir zarar görür ve telafisi olmayan bir ziyana yol açabilir. Ekşioğlu Nakliyat olarak bu hususta son derece titiz bir çalışma sergilemekteyiz. Evden eve ya da ofisten ofise taşınması gereken eşyalar için boyutu ve ağırlığı gibi eşyanın özelliğine özel paketleme ve ambalajlama malzemeleri kullanmaktayız. Mobilyalar, elektronik ve beyaz eşyalar, kırılgan eşyalar veya ofis malzemelerini ayrı ayrı gruplandırarak farklı ambalajlar ile koruma altına almaktayız. Bu özel ambalajlama, paketleme ve kutulama sayesinde eşyalarınızın kırılıp hasar görmesi engellenmekte iken yeni adresinizde aynı titizlik ile monte edilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Ücretsiz Nakliye Teklifinizi Alın

arrow&v
Home Page

TEL: +90 312 312 31 69 - 311 06 41
GSM: +90 535 723 71 84

          +90 533 014 06 95

© 2020 Ekşioğlu Nakliyat.            By Pdwn design.

İletişim

+90 312 312 31 69 - 311 06 41
 

GSM: +90 535 723 71 84

          +90 533 014 06 95

 ZİRAAT MAHALLESİ İRFAN BAŞTUĞ CADDESİ TANGÜN İŞ HANI NO:2/32 ANKARA

Çalışma Saatleri

7/24 Saat Hizmetinizdeyiz.